Domy jednorodzinne bardzo często narażone są na włamania. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że nierzadko są one usytuowane z dala od innych zabudowań. Niestety to, co daje lokatorom prywatność może być również przyczyną ich szkody. Włamywacze wiedzą, że mogą pozostać niezauważeni i chętnie korzystają z takiej okazji. Na szczęście można zapobiegać nieprzyjemnym sytuacjom, a jednym ze sprawdzonych sposobów jest montaż systemu alarmowego do domu. Rynek pełen jest rozwiązań, które mają ochronić posesję i znajdujące się na niej mienie. My z naszej strony pragniemy zaoferować sprawdzone zestawy systemów alarmowych do domu, które nie wpuszczą nieproszonych gości do jego wnętrza. Czujniki ruchu, sygnalizatory akustyczne lub optyczne, to tylko niektóre z możliwości, które możemy zamontować w Waszym domu.

Systemy alarmowe – montaż i serwis

W naszej ofercie znajdziecie systemy alarmowe dedykowane nie tylko domkom jednorodzinnym. Można je zamontować również w domach letniskowych, na działkach, czy też w garażu. Krótko mówiąc, z nami zabezpieczycie wszystko to, na czym Wam zależy. Pierwszym krokiem, który wykonamy w celu ochrony mienia, będzie konsultacja z jego właścicielem. Musimy bowiem zobaczyć miejsce, w którym zostanie zamontowany alarm. Na tej podstawie, a także biorąc pod uwagę wszystkie oczekiwania, będziemy w stanie zaproponować dogodne rozwiązanie. Montaż i serwis systemów alarmowych również leży po naszej stronie. Wystarczy, że zaakceptujecie naszą propozycję, a my wyznaczymy termin realizacji i przystąpimy do montażu.

Kamery Toruń - sprawdź co znajduje się w naszej ofercie.

Pragniemy zaznaczyć, że obsługujemy nie tylko osoby prywatne, ale również przedsiębiorstwa. Nasze systemy alarmowe możemy zamontować na terenie Torunia i okolic. Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych usług, które zapewnią Wam bezpieczeństwo i spokój. W celu uzyskania konkretnej oferty i wyceny skontaktujcie się z nami.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.

 533 911 252 serwis@pcit.com.pl