Posesje prywatne, tereny wspólnot mieszkaniowych, a także obszary zajmowane przez przedsiębiorstwa zazwyczaj są grodzone. Oznacza to oczywiście, że by dostać się na ich teren należy przejechać przez bramę. Nie ma tutaj mowy o samodzielnym rozsuwaniu jej skrzydeł za każdym razem, gdy ktoś chce wjechać na teren. Właśnie dlatego korzysta się z rozwiązań, jakie oferuje automatyka do bram przesuwnych i skrzydłowych. Takie rozwiązania przedstawia właśnie nasza firma. Nasi pracownicy przyjeżdżają do klienta, dokonują pomiarów, a następnie przygotowują ofertę. W niej znajdzie się cały napęd do bramy przesuwnej lub skrzydłowej, a także siłowniki do bram.

Sprawdź także sterowanie oświetleniem w naszej ofercie.

​Automatyka do bram skrzydłowych

Brama skrzydłowa musi zostać odpowiednio dobrana do potrzeb zamawiającego. Na podstawie tego jak dużym terenem dysponuje, a także jakie ma potrzeby co do częstotliwości jej otwierania i zamykania wybiera się wielkość bramy i dobiera do niej napęd. Istotny jest również fakt, do czego brama jest montowana. Mówimy tutaj bowiem między innymi o wjazdach murowanych, systemach z bloczków betonowych, a także montażu na słupkach stalowych bezpośrednio w gruncie. Na tej podstawie ocenia się również wysokość bramy. Z kolei jeśli chodzi o jej szerokość, to należy wziąć pod uwagę największe pojazdy, które mają mieć możliwość przejazdu przez nią. Ze swojej strony możemy zaproponować nie tylko odpowiednie dopasowanie siłowników i napędu do bram, ale również montaż systemu pozwalającego na otwieranie kilku bram jednym pilotem. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne szczególnie dla właścicieli domków jednorodzinnych, którzy chcieliby jednym ruchem otworzyć wjazd na posesję, a także bezpośrednio do garażu.

Pamiętajcie, że oferujemy nie tylko montaż, ale również serwis bram na terenie Torunia i okolic. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.

 533 911 252 serwis@pcit.com.pl