Inteligentny dom to budynek wykorzystujący zaawansowane technologie, by maksymalnie zwiększyć komfort lokatorów. Posiada systemy zarządzania oświetleniem, energią i klimatyzacją, którymi można sterować za pomocą dedykowanego sterownika. Dzięki możliwości samodzielnej konfiguracji czujników ruchu i przycisków łatwiej dopasować ustawienia do swoich potrzeb. Automatyczny dom nie wymaga żadnej dodatkowej ingerencji – kiedy na zewnątrz zaczyna się robić ciemno, zasuwają się rolety zewnętrzne, a światło, na przykład przy schodach, zapala się podczas ruchu.

Automatyczne sterowanie domem

Inteligentne domy dbają też za nas, by w każdym z pomieszczeń panowała optymalna temperatura. Sterowanie oświetleniem pozwala całkowicie oddać się relaksowi na kanapie, a do tego przyczynia się do zmniejszenia kosztów eksploatacji. W jaki sposób? Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć o wyłączeniu światła, inteligentny dom zrobi to za Ciebie. Możesz czuć się bezpiecznie – alarmy antywłamaniowe, czujniki ulatniającego się gazu lub zalania ochronią Twoje mienie również wtedy, gdy będziesz poza domem. A to wszystko za sprawą sterowników. W razie sytuacji alarmowej otrzymasz powiadomienie na telefon.

Zobacz również usługi teleinformatyczne.

​Sterowanie oświetleniem, alarmem oraz inne nowoczesne udogodnienia

W naszej ofercie znajdziesz Deimic One – inteligentny system do zarządzania domem. Obejmuje między innymi sterowanie roletami zewnętrznymi, oświetleniem i alarmem. Automatyczne sterowanie domem pozwala wykonywać dowolne konfiguracje. Możesz bawić się światłem w salonie, aby stworzyć pożądany nastrój. Możesz też zamienić jeden z pokoi w salę kinową. Z inteligentnym domem Deimic masz nieograniczone możliwości. Dzięki funkcji ,,Scena” jeden ruch inicjuje kilka zadań. W skrócie oznacza to sekwencję rutynowych działań, na przykład zasłonięcie rolet, zmiana oświetlenia, odtworzenie ulubionej playlisty. Inteligentny dom jest więc całkowicie przystosowany do Twoich nawyków. Ale pamiętaj – jeśli automatyka domowa w Toruniu, to tylko u nas! Chętnie pomożemy Ci z doborem najlepszego systemu oraz z zaplanowaniem instalacji. Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.

 533 911 252 serwis@pcit.com.pl